logo

cdntv4


 
 
o
Dekoratornia, odcinek 239, premiera: 27.06.2010
 

Przed

przed
Zastaliśmy salon w stanie deweloperskim.

przed
Puste, białe ściany dawały spore możliwości aranżacyjne.
 

 
przed
Z powodu jednego małego okienka kuchnia była dość ciemna.


 
Po

po
Urządziliśmy salon w stylu inspirowanym słynną Coco Chanel. Bazą kolorystyczną jest tu biały i czarny. Ściany pomalowaliśmy na lekko szary Tikkurila. Wyjątkiem jest stanowiąca tło dla telewizora, którą ozdobiliśmy odważną, wzorzystą tapetą. Intrygującą ozdobą salonu jest wielkoformatowe zdjęcie Coco Chanel, które pocięliśmy na mniejsze części tak, by zmieściły się do różnej wielkości czarnych ramek Castorama.  
 
po
Skórzaną, białą sofę Black Red White ustawiliśmy na tle jasnych zasłon Dekoria.pl, którymi ozdobiliśmy okna. Oryginalny stolik kawowy zrobiliśmy z płyty mdf Juan pomalowanej na czarno Tikkurila oraz kółek Castorama pełniących funkcję nóżek. Ustawiliśmy go na puszystym dywanie Komfort.   

po
Ciemną kuchnię rozświetliliśmy białymi szafkami z lakierowanymi frontami Black Red White oraz jasną terakotą na podłodze Opoczno. Okno ozdobiliśmy delikatną roletą Dekoria.pl. Ścianę przy oknie pomalowaliśmy na różowo Tikkurila. Designerski stół, którego podstawę stanowią nóżki od maszyny do szycia, interesująco prezentuje się na tle kolorowej, „kuchennej” tapety JVD. Oświetliliśmy go stylizowaną, czarną lampą Spotline

homplex
 
 
Copyrights by CDN STUDIO 2005-2010

Ładowanie...