W celu analizy danych statystycznych i podniesienia jakości dostarczanych treści na tej stronie zbieramy pliki cookie. Ich zbieranie użytkownik może wyłączyć w przeglądarce. Przeglądanie strony z włączoną opcją zbierania cookie rozumiemy jako zgodę użytkownika na przesyłanie tych plików. Zamknij informację
 

Produkty partnerów Dekoratorni

Strona firmy Aquapol

www.aquapol.pl

Aquapol: gwarantuje pokonanie wilgoci skutecznie i trwale

Prezentacja produktów firmy Aquapol

Aquapol gwarantuje pokonanie wilgoci skutecznie i trwale. Już od momentu montażu woda z gruntu nie przenika do ścian budynku i efekt odczujesz od razu. System AQUAPOL osusza jednocześnie zarówno ściany zewnętrzne jak i wewnętrzne oraz pełni funkcję izolacji poziomej- zapobiega przed ponownym zawilgoceniem.
System Aquapol jest bezinwazyjny, podczas osuszania nie stosuje się żadnych produktów chemicznych, nie narusza się konstrukcji murów, a stosowane urządzenia nie są zasilane prądem. Osuszany budynek objęty jest 20-letnią gwarancją utrzymania stanu wilgotności naturalnej. Firma do czasu uzyskania pełnego efektu osuszenia monitoruje jego przebieg, wykonując diagnostyczne badania stopnia zawilgocenia.
Żeby poznać naszą ofertę, zamów bezpłatną wizytę konsultanta. Przeprowadzimy oględziny budynku, zbadamy poziom i rodzaj zawilgocenia oraz przeanalizujemy jego przyczyny. Na podstawie zebranych informacji przygotujemy indywidualną ofertę wskazującą cenę i precyzyjne warunki zastosowania systemu Aquapol.

Galeria

 

Zaprojektował i wykonał Sławomir Stępski