W celu analizy danych statystycznych i podniesienia jakości dostarczanych treści na tej stronie zbieramy pliki cookie. Ich zbieranie użytkownik może wyłączyć w przeglądarce. Przeglądanie strony z włączoną opcją zbierania cookie rozumiemy jako zgodę użytkownika na przesyłanie tych plików. Zamknij informację
 

Produkty partnerów Dekoratorni

Strona firmy Beko

www.beko.pl

Beko: Producent przyjaznych i łatwych w obsłudze urządzeń AGD

Prezentacja produktów firmy Beko

Beko – jedna z najlepszych marek na świecie, która oferuje wszystkie niezbędne sprzęty domowe
Beko nigdy nie przestaje myśleć innowacyjnie i podejmować nowe wyzwania... Chcemy budować relacje z naszymi klientami na każdym etapie - od projektu do opakowania, od dystrybucji do sprzedaży. Dzięki naszej filozofii jesteśmy marką sprzętu gospodarstwa domowego obecną w ponad 100 krajach całego świata i DRUGĄ NAJWIĘKSZĄ MARKĄ AGD W EUROPIE! Zaufało nam już ponad 440 milionów ludzi. Oferujemy pełną gamę sprzętów wolnostojących i sprzętu do zabudowy. Zaufały nam miliony rodzin na całym świecie, ponieważ produkty Beko są łatwe w użyciu, praktyczne i trwałe.
Inteligentne rozwiązania doceniane przez klientów
Naszą misją jest dostarczanie inteligentnych rozwiązań w życiu codziennym, tak by sprzęt Beko stał się nieodłączną częścią codziennego życia, stanowił wyjątkową wartość i zapewniał doskonałą jakość. Nie byłoby to możliwe bez wsłuchania się w potrzeby klientów, których satysfakcja jest dla nas priorytetem. Cieszymy się, że uznano nas za jedną z najlepszych marek (Beko jedną z dziesięciu najlepszych marek na świecie wg Euromonitor International 2008).
Celem Beko jest tworzenie szerokiej gamy przyjaznych i łatwych w obsłudze urządzeń wyposażonych w specjalnie dobrane funkcje. Wyjątkowo korzystna relacja jakości do ceny, określanej jako „best buy", sprawia, że produkty Beko oferują dokładnie to, czego pragną klienci: atrakcyjny wygląd, łatwość w użyciu, trwałość i praktyczne zalety. Dzięki tym cechom Beko szybko staje się częścią codziennego życia. Wszystkie urządzenia Beko powstają z zachowaniem troski o środowisko naturalne i w zgodzie z normą ISO 14001.
Beko dla całej rodziny
Beko towarzyszy w przełomowych momentach życia Klientów i postrzegana jest jako synonim funkcjonalności, energooszczędności i światowych technologii w przystępnej cenie, na co dowodem jest m.in. otrzymana po raz kolejny Nagroda JAKOŚĆ ROKU w kategorii sprzętów wolnostojących – złote wyróżnienie, nagroda konsumentów „DOBRY PRODUKT” za najlepsze zmywarki i kuchenki, (2011) (Apliance Testing for Energy Label Evaluation - Europejski certyfikat nagradzający najlepiej oznakowane produkty AGD). Poza tym, jeden z najbardziej znanych i cenionych testów na rynku niemieckim Testsieger docenił zmywarkę kompaktową Beko (model DSN 6634) oraz Produkt Roku 2011 za 4-drzwiową lodówkę oraz piekarnik z funkcją pyrolizy. Z roku na rok wzrasta ilość zadowolonych klientów użytkujących sprzęt Beko, który towarzyszy im na każdym etapie życia.

Galeria

 

Zaprojektował i wykonał Sławomir Stępski