W celu analizy danych statystycznych i podniesienia jakości dostarczanych treści na tej stronie zbieramy pliki cookie. Ich zbieranie użytkownik może wyłączyć w przeglądarce. Przeglądanie strony z włączoną opcją zbierania cookie rozumiemy jako zgodę użytkownika na przesyłanie tych plików. Zamknij informację
 

Produkty partnerów Dekoratorni

Strona firmy Colledani

http://www.colledani.pl

Colledani: Posadzki na bazie cementu i żywicy epoksydowej

Prezentacja produktów firmy Colledani

Colledani MATERIA – Efekt betonu

Firma Colledani specjalizuje się w tworzeniu posadzek żywicznych nieustannie poszukując nowych materiałów i pomysłów, odwołując się do najnowszych trendów w architekturze i wystroju wnętrz. W ofercie znaleźć możemy szeroką gamę produktów od dekoracyjnych wykończeń przestrzeni mieszkalnej, do przemysłowych powierzchni magazynowych.

Firma bazując na wieloletnim doświadczeniu na rynku żywic stworzyła innowacyjny produkt Colledani MATERIA. System posadzki na bazie cementu do zastosowań wewnętrznych i zewnętrznych.

Colledani Materia może być stosowany w budynkach użyteczności publicznej, przemysłowej, mieszkaniach, wewnątrz oraz na zewnątrz. Materia świetnie sprawdza się jako element aranżacji wnętrz , nadając im niepowtarzalnego charakteru, nie pomijając elementów funkcjonalnych takich jak wytrzymałość mechaniczna i łatwość w czyszczeniu. Szeroka gama kolorów bazująca na palecie RAL pozwala wybrać odpowiedni kolor posadzki. Wykończenie dostępne jest w macie, satynie lub pełnym połysku. Możemy uzyskać industrialny charakter posadzki z mocno zarysowanymi przetarciami, lub bardziej delikatne wykończenie bez widocznych przetarć.

Colledani Materia to nie tylko posadzki. System może być stosowany na ścianach, meblach, blatach, schodach, w łazienkach, a nawet do wykończenia basenu.

Galeria

 

Zaprojektował i wykonał Sławomir Stępski