W celu analizy danych statystycznych i podniesienia jakości dostarczanych treści na tej stronie zbieramy pliki cookie. Ich zbieranie użytkownik może wyłączyć w przeglądarce. Przeglądanie strony z włączoną opcją zbierania cookie rozumiemy jako zgodę użytkownika na przesyłanie tych plików. Zamknij informację
 

Produkty partnerów Dekoratorni

Strona firmy Dom Bianco

dombianco.pl

Dom Bianco: Dystrybutor marek: Smeg, Faber, VAX, Villeroy&Boch

Prezentacja produktów firmy Dom Bianco

Dom Bianco Sp. z o.o. jest od 1990 roku niezależnym przedsiębiorstwem reprezentującym na polskim rynku wybranych, renomowanych producentów urządzeń AGD do zabudowy Fulgor Milano, Smeg, okapów Faber, zlewozmywaków ceramicznych Villeroy&Boch i Duravit oraz odkurzaczy Vax i Dirt Devil.

Dzięki urządzeniom doskonałym zarówno pod względem wzornictwa, jak i cech użytkowych, staramy się współtworzyć piękne i praktyczne kuchnie, stanowiące serce każdego domu. Wyjątkowa  stylistyka naszych urządzeń daje nieograniczone możliwości realizacji oryginalnych pomysłów.

Jednak współtworzenie pięknych i praktycznych kuchni to nie wszystko co oferuje firma Dom Bianco. Dzięki innowacyjnym odkurzaczom można również skutecznie i cicho posprzątać mieszkanie, a szeroki wybór akcesoriów sprawi, że sprzątanie stanie się łatwe i przyjemne.

VAX – to brytyjska firma specjalizująca się w produkcji urządzeń do pielęgnacji podłóg od dziesięcioleci oferuje swoim klientom najwyższą jakość. Od początku lat 70-tych inżynierowie firmy VAX są zaangażowani w rozwój zaawansowanych technologii - jak. np. multicyklon - stosowanych w urządzeniach do pielęgnacji podłóg. Produkty VAX wyróżniają się innowacyjnością, wydajnością, designem, oraz najwyższą jakością zastosowanych materiałów standardy, po to by ułatwić i przyspieszyć wykonanie codziennych prac domowych.

Dirt Devil jest amerykańską firmą, która istnieje na rynku od 1905 roku,a w chwili obecnej jest liderem na rynku niemieckim. W 1955 roku marka opatentowała system cyklonowy, który po raz pierwszy zastosowano w odkurzaczach. Przez ten czas firma wyspecjalizowała się w produkcji odkurzaczy, które spełniają oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Szeroki wybór akcesoriów znacznie ułatwi sprzątanie. Odkurzacze Dirt Devil o efektownym wyglądzie kryją w sobie innowacyjne i inteligentne rozwiązania technologiczne oraz wysoką jakość. Dirt Devil to marka oferująca także profesjonalne myjki ciśnieniowe i odkurzacze do pracy na sucho i mokro.

Galeria

 

Zaprojektował i wykonał Sławomir Stępski