W celu analizy danych statystycznych i podniesienia jakości dostarczanych treści na tej stronie zbieramy pliki cookie. Ich zbieranie użytkownik może wyłączyć w przeglądarce. Przeglądanie strony z włączoną opcją zbierania cookie rozumiemy jako zgodę użytkownika na przesyłanie tych plików. Zamknij informację
 

Produkty partnerów Dekoratorni

Strona firmy Tikkurila

www.tikkurila.pl

Odcinki Dekoratorni z produktami firmy Tikkurila (1)

Tikkurila: zaufaj doskonałej jakości

Prezentacja produktów firmy Tikkurila

Dekoracja i ochrona od ponad 150 lat
Już od ponad 150 lat Tikkurila oferuje klientom indywidualnym i odbiorcom profesjonalnym rozwiązania w zakresie dekoracji i ochrony powierzchni, proste w stosowaniu i przyjazne dla zdrowia i środowiska naturalnego.

Jakość

Nieustannie udoskonalamy receptury produktów mając na uwadze komfort i bezpieczeństwo naszych Klientów. Potwierdzeniem dbałości o najwyższą jakość jest europejski certyfikat Ecolabel, którym została wyróżniona linia farb Tikkurila Optiva.

Produkty dla wymagających

Zaawansowana technologia w produktach Tikkurila pozwoliła stworzyć jeden z najbardziej profesjonalnych systemów barwienia Avatint, który umożliwia uzyskanie dowolnych rozwiązań kolorystycznych dla niemal wszystkich powierzchni. Używane pigmenty są przyjazne dla zdrowia i środowiska - nie zawierają lotnych związków organicznych.
Szczegółowe informacje w zakresie doboru produktów, przygotowania podłoża, jak również ciekawe pomysły aranżacyjne znajdziecie Państwo na stronie internetowej www.tikkurila.pl

Galeria

 

Zaprojektował i wykonał Sławomir Stępski