logo

cdntv4

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
Odcinek 193 (emisja: 20.06.2009) Projektanci: Małgorzata Andryszczyk i Dominik Ćwiek
 p p
Przed adaptacją

Obrazy w stylowych złotych ramach ginęły na tle jasnej ściany, nie zostały odpowiednio wyeksponowane. Tradycyjna szafka rtv nie miała walorów estetycznych. Nie była także funkcjonalna.
Projekt Dekoratorni

Intensywnie zielona Tikkurila ściana stanowi doskonałe tło dla obrazów w złotych ramach. Jednocześnie ociepla kącik z szafką rtv Farma Kolonialna i telewizorem LG. Przytulności salonowi dodały także biało-bordowe zasłony Dekoria.
p p
Jasne ściany i białe firanki we wszystkich oknach wygladały smętnie. Przypadkowo dobrane elementy dekoracyjne nie spełniały swojej funkcji. Łącząca się przed kominkiem podłoga drewniana z terakotą nie pasowała do całego wystroju salonu.

 
p p
Połączony z kuchnią salon sprawiał wrażenie zagraconego, a pstrokate meble gryzły się z wzorzystym dywanem.


Salon oddzieliliśmy od kuchni ścianą, której eleganckiego wyrazu dodała złota mata [Sibu]. Wygodny kącik wypoczynkowy tworzą sofa w kolorze ecru Bizzarto, puszysty złoty dywan Komfort oraz oryginalny stolik do kawy z pnia drzewa pomalowany na złoto. Oryginalna szafeczka na drobiazgi powstała z drewnianej skrzynki Farma Kolonialna.
p p
 
Na terakotę przed kominkiem położyliśmy nową warstwę polerowanego gresu Opoczno z szarymi fugami Atlas. Stworzyliśmy w salonie kącik jadalny: do drewnianego stołu Farma Kolonialna dobraliśmy stylowe krzesła z zielonym obiciem [Rad-Pol].
p p
   
p p
Kominek niczym się nie wyróżniał na jasnej ścianie, a liczne dekoracyjne akcenty nie pasowały do ogólnej aranżacji salonu.


Ścianę pomalowaliśmy na szaro Tikkurila. Wnękę przy kominku ozdobiliśmy dwukolorowym kamieniem Stone Master, którego trójwymiarowość podkreśliliśmy punktowym oświetleniem Castorama.

 
Copyrights by CDN STUDIO 2005-2010

Ładowanie...