Partnerzy

Firmy, we współpracy z którymi przygotowujemy kolejne odcinki Dekoratorni

Beko

Beko to jedna z największych i najbardziej znanych marek sprzętu AGD w Polsce i na świecie. W swojej ofercie posiada całą gamę produktów dużego AGD. Firma dostarcza inteligentne rozwiązania produkując przyjazne i łatwe w obsłudze urządzenia, wyposażone w funkcję pozwalające na ochronę środowiska oraz zdrowia najbliższych. Marka Beko postrzegana jest przez klientów jako synonim funkcjonalności, energooszczędności i światowych technologii w przystępnej cenie.

Oficjalna strona Beko Prezentacja Beko na dekoshop

Tubądzin

Prawdziwy stylista wnętrza. Profesjonalista oferujący ceramikę najwyższej próby. Kreuje nastrój. Zaskakuje bogactwem dekoracji i kolorów. Aranżuje przestrzeń, która pozwala się wyróżnić.

Oficjalna strona Tubądzin

Tikkurila

Fiński producent farb należący do międzynarodowej Grupy Tikkurila o ponad 140-letniej tradycji w branży. Od 1998 roku na rynku polskim. jako jeden z pierwszych rozpoczął proces tworzenia sieci mieszalni farb, w których możliwa jest realizacja indywidualnych upodobań kolorystycznych nawet najbardziej wymagających klientów. Firma posiada niemal 1.100 maszyn barwiących w całym kraju – najwięcej w Polsce. Od 2009 roku, nowy system barwienia – AVATINT – zapewnia możliwość barwienia farb Tikkurila z „mieszalnika” na 10.000 kolorów. Tikkurila oferuje swoim klientom szeroki zakres produktów wewnętrznych (farby ścienne, emalie, lakiery i farby do drewna, tynk dekoracyjny, lazury) oraz zewnętrznych (farby elewacyjne, masy tynkarskie, emalie, farby, impregnaty, oleje i lakiery do drewna). Na świecie marka cieszy się szczególnym zaufaniem profesjonalistów oraz klientów indywidualnych. Znana jest również ze względu na swoje zaangażowanie w szeroko rozumianą działalność proekologiczną oraz ścisłe przestrzeganie norm i dyrektyw obowiązujących w tej dziedzinie.

Oficjalna strona Tikkurila Prezentacja Tikkurila na dekoshop

Stegu

Stylowy kamień dekoracyjny i elewacyjny. Nowoczesny design, ekologiczna produkcja, jakość ręcznego formowania.

Oficjalna strona Stegu Prezentacja Stegu na dekoshop

Rejs

Wiodący producent wyposażenia do mebli

Oficjalna strona Rejs Prezentacja Rejs na dekoshop

Spotline

Spotline jest jedną z prężniej działających firm na rynku oświetleniowym. Nowoczesne zarządzanie oraz sprawna logistyka decydują o sukcesie firmy. Od 2005 roku posiadamy certyfikat ISO 9001-2001. Głównym celem jest ciągły rozwój oraz dostarczenie nowych wzorów lamp zgodnie z obowiązującymi trendami w branży oświetleniowej oraz świadczenie usług na jak najwyższym poziomie. W 2007 roku firma zdobyła uznanie odbiorców i otrzymała tytuł "NAJLEPSZE W POLSCE"

Oficjalna strona Spotline Prezentacja Spotline na dekoshop

Ceresit

Ceresit to marka o najdłuższej tradycji w klejowej ofercie firmy Henkel. Jest jedną z najbardziej znanych i najwyżej ocenianych marek chemii budowlanej na świecie. Dziś Ceresit postrzegany jest jako ekspert w dziedzinie układania płytek, izolacji i uszczelniania a nasze profesjonalne systemy wykorzystywane są przez fachowców z branży budowlanej w ponad 60 krajach na świecie! Biznes prowadzimy w sposób odpowiedzialny, dbając by zawsze zachowany był odpowiedni balans pomiędzy tym, co środowisko dostarcza nam i naszym produktom, a tym, co my oddajemy środowisku i społecznościom lokalnym w myśl zasady zrównoważonego rozwoju.

Oficjalna strona Ceresit Prezentacja Ceresit na dekoshop

Radaway

Łazienka to przestrzeń, w której rozpoczynasz i kończysz dzień. Mała czy duża, podłużna czy prostokątna, wysoka czy ze skosami – Radaway tworzy rozwiązania, które pozwolą Ci wyrazić Twój styl, a jednocześnie będą wygodne i funkcjonalne. Szczególne dla nas miejsce zajmuje w niej kabina prysznicowa. To przecież tutaj nabierasz każdego ranka energii, a wieczorem, zażywając kojącej kąpieli, odpoczywasz. Dlatego nasi konstruktorzy pracują nad tym, aby produkty marki Radaway były zgodne z najnowszymi trendami rynkowymi i jak najlepiej spełniały swoje funkcje. Właśnie takie rzeczy tworzymy z pasją...

Oficjalna strona Radaway Prezentacja Radaway na dekoshop

Quick Step

Producent podłóg

Oficjalna strona Quick Step

Loft System

Loft Design System to kolekcja paneli gipsowych dedykowana miłośnikom ciekawych form. Tworzymy panele które fascynują swoją kreacją. W ofercie mamy dwanaście wzorów paneli, jednak chętnie podejmiemy się realizacji wzorów według własnych projektów. Naszymi panelami z powodzeniem można zabudować całą ścianę, kominki, jak również tylko ich fragmenty, tworząc niepowtarzalny wystrój. Efekt tworzy się sam.

Oficjalna strona Loft System

Linea Light Group

Siła woli, oddanie i pasja sprawiły iż Linea Light Group jest w dziś nowoczesną firmą, leaderem w produkcji designerskich artykułów oświetleniowych. Chęć wyjścia naprzeciw oczekiwaniom użytkowników, którzy z biegiem czasu są coraz bardziej wymagający w dziedzinie oszczędzania energii spowodowała, iż firma wprowadziła szereg nowych, ulepszonych produktów wykorzystujących technikę LED. Linea Light Polska istnieje na rynku od 1999 i jest dystrybutorem produktów oznaczonych marką Linea Light oraz stylem made in Italy. W swojej strategii firma stawia na osobisty kontakt z Klientem, umożliwia ścisłą współpracę z projektantami oraz bezustannie doradza w sprawie wyboru najlepszych produktów do realizacji przodujących projektów oświetleniowych.

Oficjalna strona Linea Light Group

Bizzarto

Bizzarto - spełnimy Twoje marzenie o pięknym wnętrzu. W naszych salonach znajdziesz kolekcje umożliwiające zaaranżowanie pokoju dziennego, jadalni, sypialni. Różnorodność wzorów mebli, a także bogaty wybór tkanin obiciowych i skór pozwala dopasować ofertę do Twoich potrzeb.

Oficjalna strona Bizzarto

Jadik

Beds

Z nami Ci się przyśni

Oficjalna strona Beds

Geberit

DEVI

DEVI jest największym w Europie dostawcą elektrycznego ogrzewania podłogowego oraz systemów przeciwoblodzeniowych do dachów, rynien, rur spustowych, podjazdów, schodów i rurociągów. Firma zajmuje się projektowaniem, wytwarzaniem oraz sprzedażą nowoczesnych elektrycznych systemów grzewczych, które wyróżniają się wśród innych rozwiązań na rynku.

Oficjalna strona DEVI

Legrand

Osprzęt elektyczny

Oficjalna strona Legrand

Profile Vox

Aquapol

Aquapol gwarantuje pokonanie wilgoci skutecznie i trwale. Już od momentu montażu woda z gruntu nie przenika do ścian budynku i efekt odczujesz od razu. System AQUAPOL osusza jednocześnie zarówno ściany zewnętrzne jak i wewnętrzne oraz pełni funkcję izolacji poziomej- zapobiega przed ponownym zawilgoceniem. System Aquapol jest bezinwazyjny, podczas osuszania nie stosuje się żadnych produktów chemicznych, nie narusza się konstrukcji murów, a stosowane urządzenia nie są zasilane prądem. Osuszany budynek objęty jest 20-letnią gwarancją utrzymania stanu wilgotności naturalnej. Firma do czasu uzyskania pełnego efektu osuszenia monitoruje jego przebieg, wykonując diagnostyczne badania stopnia zawilgocenia. Żeby poznać naszą ofertę, zamów bezpłatną wizytę konsultanta. Przeprowadzimy oględziny budynku, zbadamy poziom i rodzaj zawilgocenia oraz przeanalizujemy jego przyczyny. Na podstawie zebranych informacji przygotujemy indywidualną ofertę wskazującą cenę i precyzyjne warunki zastosowania systemu Aquapol.

Oficjalna strona Aquapol Prezentacja Aquapol na dekoshop

APAINNOVATIVE

Firma APA jest producentem nowatorskiego system VISION BMS, który wykorzystywany jest do projektowania i budowania „inteligentnych domów przyszłości”. Inteligentny dom, inaczej BMS (Building Management System) to budynek, w którym zainstalowano system różnego typu czujników i detektorów, podłączonych do jednostki centralnej, stanowiącej element zintegrowanego systemu, pozwalającego na efektywne zarządzanie wszystkimi instalacjami w obrębie budynku. Informacje zebrane przez detektory pozwalają ponadto na automatyzację wielu (praktycznie wszystkich) z tych procesów. W zależności od warunków środowiskowych, panujących zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz, inteligentny budynek dostosowuje ustawienia systemu ogrzewania, systemów oświetleniowych, alarmowych i innych. Spośród mnogości funkcji wiele osób znajduje te najbardziej istotne dla siebie, bez których życie wcześniej wydawało się z perspektywy czasu trudne i uciążliwe. BMS to niezwykle nowoczesne i funkcjonalne rozwiązanie na miarę XXI wieku.
VISION jest w pełni polskim rozwiązaniem łączącym w sobie elementy programowe i sprzętowe. Struktura i zamysł, zgodnie z którym system został zaprojektowany, umożliwiają realizację nawet najbardziej nietypowych zadań - niedostępnych dla innych, konkurencyjnych produktów obecnych na rynku. Unikalne podejście do problemu integracji różnych podsystemów, instalacji elektrycznej w domu, czy innych instalacji pozwala wyznaczać nowe standardy inteligentnych systemów sterowania – VBMS. Podgląd aktualnego obrazu z kamer, kontrola dostępu, obsługa powiadomień głosowych, sterowanie urządzeniami zewnętrznymi, integracja z systemami przeciwpożarowymi i alarmowymi to tylko niektóre możliwości Systemu Vision. Automatyczne dostosowanie się do aktualnych warunków i sytuacji umożliwia także osiąganie wymiernych korzyści wynikających z oszczędności ciepła, wody czy energii elektrycznej.

Zapraszamy Państwa do odwiedzenia Showroom’u wyposażonego w System Vision BMS. Są już cztery takie miejsca w Polsce: Warszawa ul. Bracka 11/13

Oficjalna strona APAINNOVATIVE

Colledani

dekoracyjne podłogi epoksydowe

Oficjalna strona Colledani

Dekoria

Sklep internetowy Dekoria.pl to ponad 40 tysięcy oryginalnych produktów tekstylnych DO DEKORACJI WNĘTRZ wykonanych z wysokogatunkowych hiszpańskich tkanin. Dekoria.pl to także jedyna w Polsce internetowa szwalnia, gdzie możemy zamówić uszycie produktów na wymiar: zasłony, rolety rzymskie, narzuty, firany i inne. Zapewniamy szybki czas realizacji (7 dni roboczych plus czas dostawy) oraz 10 próbek tkanin gratis.

Oficjalna strona Dekoria

Naklejaniefototapet.pl

Profesjonalne naklejanie fototapet

Oficjalna strona Naklejaniefototapet.pl

ProdukcjaFototapet.pl

Drukujemy bezpośrednio na hartowanym szkle, zajmujemy się także profesjonalną produkcją i naklejaniem fototapet na ścianach, meblach, drzwiach, szybach. Po więcej informacji zapraszamy na naszą stronę

Oficjalna strona ProdukcjaFototapet.pl

Progrupa

ProGrupa istnieje od 2005 roku i jest jednym z największych dostawców specjalistycznego oprogramowania dla branży projektowej w Europie Środkowo-Wschodniej. Specjalizujemy się w sprzedaży oraz dystrybucji licencji programów takich jak Trimble SketchUp Pro, Rhinoceros, Cinema 4D, silników renderujących, programów CAD oraz aplikacji z nimi powiązanych. Firma prowadzi sieć własnych sklepów internetowych oraz sukcesywnie wprowadza na rynek nowe serwisy branżowe.

Oficjalna strona Progrupa

Glass Decorator

Glass Decorator nowoczesne szkło dla architektury

Oficjalna strona Glass Decorator

Świat Łazienek XXI w.

Ekskluzywne, nowoczesne łazienki, wyposażenie łazienek

Oficjalna strona Świat Łazienek XXI w.

ALL-MAR Fronty Meblowe

Firma specjalizuje się w lakiernictwie meblowym. Wykonuje na zamówienie fronty MDF lakierowane, fornirowane,elementy konstrukcyjne. Powłoka lakiernicza dostępna od matu do połysku we wszystkich stopniach glossowości bazująca na wzornikach ICA,RAL,NCS.

Oficjalna strona ALL-MAR Fronty Meblowe

Oknoplast

OKNOPLAST to międzynarodowa firma, należąca do ścisłej czołówki producentów okien i drzwi z PVC w Europie. Firma prowadzi działalność na 10 rynkach: Austrii, Czech, Francji, Niemiec, Polski, Słowacji, Słowenii, Szwajcarii, Włoch i Węgier. W krajach tych spółka posiada rozbudowaną sieć ponad 1800 partnerskich salonów sprzedaży. Firma zdobyła wyróżnienie w konkursie Polska Firma – Międzynarodowy Czempion i została uhonorowana przez ambasadę RP we Francji, jako „Najlepszy Polski Exporter” produktów do tego kraju.

W roku 2014 OKNOPLAST obchodzi 20-lecie działalności. Przez ten czas, wypracował pozycję firmy wytyczającej nowe trendy, marki, która stała się synonimem najwyższej jakości. Jako pierwszy w Europie wdrożył nowe, innowacyjne rozwiązania, które obecnie funkcjonują, jako standardy w całej branży okien PVC, m.in. pięciokomorowy profil, szyba U=1,0, niski próg z PVC do okien balkonowych, czy też brązowa uszczelka z EPDM. W ostatnim czasie firma jako pierwsza wprowadziła tak unikalne produkty jak okno ColorFull czy Winergetic Premium Passive z barierą termiczną SpaceBlock, w której wykorzystano m.in. aerożel – materiał izolacyjny wykorzystywany przy budowie statków kosmicznych.

Produkowane przez OKNOPLAST okna i drzwi spełniają najwyższe standardy jakości i ekologii. Firma posiada Certyfikat Q-Zert wydany przez rygorystyczny Instytut Ift Rosenheim, który poświadcza zgodność produkcji z wymogami europejskiej normy EN 14351-1:2006. Uprawnia to OKNOPLAST do oznakowania swoich wyrobów symbolem CE. Firma została odznaczona również certyfikatem „Zielone okno”, potwierdzającym, że produkt nie zawiera rtęci, a w konsekwencji nie wpływa negatywnie na zdrowie i środowisko.

Oficjalna strona Oknoplast

Colledani

Colledani MATERIA – Efekt betonu

Firma Colledani specjalizuje się w tworzeniu posadzek żywicznych nieustannie poszukując nowych materiałów i pomysłów, odwołując się do najnowszych trendów w architekturze i wystroju wnętrz. W ofercie znaleźć możemy szeroką gamę produktów od dekoracyjnych wykończeń przestrzeni mieszkalnej, do przemysłowych powierzchni magazynowych.

Firma bazując na wieloletnim doświadczeniu na rynku żywic stworzyła innowacyjny produkt Colledani MATERIA. System posadzki na bazie cementu do zastosowań wewnętrznych i zewnętrznych.

Colledani Materia może być stosowany w budynkach użyteczności publicznej, przemysłowej, mieszkaniach, wewnątrz oraz na zewnątrz. Materia świetnie sprawdza się jako element aranżacji wnętrz , nadając im niepowtarzalnego charakteru, nie pomijając elementów funkcjonalnych takich jak wytrzymałość mechaniczna i łatwość w czyszczeniu. Szeroka gama kolorów bazująca na palecie RAL pozwala wybrać odpowiedni kolor posadzki. Wykończenie dostępne jest w macie, satynie lub pełnym połysku. Możemy uzyskać industrialny charakter posadzki z mocno zarysowanymi przetarciami, lub bardziej delikatne wykończenie bez widocznych przetarć.

Colledani Materia to nie tylko posadzki. System może być stosowany na ścianach, meblach, blatach, schodach, w łazienkach, a nawet do wykończenia basenu.

Oficjalna strona Colledani

Kostjan

Moma Studio

4 Vision

Centrum Ogrodnicze Melon

Willa Lubicz

Strona wykorzystuje pliki cookies do celów statystycznych. Przeglądanie strony rozumiemy jako zgodę na ich zapis w Twoim urządzeniu. Pamiętaj, że możesz zmienić te ustawienia w Twojej przeglądarce

Obsługa prawna: Kancelaria Prawna - Adwokat Karolina Szulc-Nagłowska