Daj mi tę noc – czyli materace hotelowe

Jakie kryteria są najważniejsze przy wyborze hotelu? Na pewno lokalizacja, standard, jakość świadczonych usług. Ale gwarancją, że twój gość będzie miał z tego miejsca pozytywne wspomnienia, jest odpoczynek, który przynosi relaks i przywraca siły. Taki efekt możesz uzyskać, jeśli zaopatrzysz łóżka w swoim hotelu w sprawdzone i niezawodne materace. Znajdziesz je w ofercie polskiego producenta JMB.

Czy jeden materac zadowoli wielu gości?

Różnica między materacem używanym indywidualnie a materacem hotelowym jest kolosalna. Ten pierwszy można dobrać zgodnie ze skonkretyzowanymi oczekiwaniami użytkownika. W drugim przypadku będzie z niego korzystać wiele osób o różnej wadze ciała, zróżnicowanych preferencjach. Dlatego szukając materaca hotelowego powinieneś postawić na jego uniwersalność. Warto też skorzystać z rad ludzi, którzy znają się na odpowiednim doborze hotelowych materacy. W JMB oddajemy ci do dyspozycji wiedzę oraz doświadczenie ekspertów w tej dziedzinie. Wraz z nimi znajdziesz optymalne rozwiązanie dla swojego hotelu. A jest w czym wybierać. Materace hotelowe sprzedawane pod marką JMB łączy uniwersalność oraz wysoka jakość, która przekłada się na komfortowy sen. Są one jednak zróżnicowane pod względem różnych preferencji.

Materac Optimal HR H2

Zaliczany jest do średnio-twardych materacy hotelowych. Pomaga zająć odpowiednią pozycję do spania. Jest wyposażony w innowacyjny pokrowiec z jonami srebra – Argentum+, posiada wysokie właściwości antybakteryjne i antyalergiczne. Jego wysoka jakość wynika również z przypisanego mu standardu Oeko-Tex 100, który oznacza, że w bezpośrednim kontakcie z ludzką skórą nie wywołuje żadnych niepożądanych reakcji. Jest perforowany, zapewnia optymalną cyrkulację powietrza w jego wnętrzu. Tak eliminuje możliwość powstania i rozwoju roztoczy, grzybów czy pleśni.

Materac Optimal HR H2 posiada kieszeniową formatkę sprężynową. Na powierzchni metra kwadratowego ułożonych jest 289 spirali. Każda pracuje niezależnie i idealnie dopasowuje się do kształtu ciała i przybranej pozycji. Zaletą jest również jego punktowa elastyczność. Pod wpływem nacisku ugina się tylko najmocniej uciśnięta część a nie cała powierzchnia. Wszystkie sprężyny umieszczone są w flizelinowych woreczkach. Materac jest dwustronny i wyposażony w 3 cm warstwę pianki HR, która powoduje, że jest o 40% bardziej wytrzymały niż standardowe materace.

Materac OPTI 25 H3

Zaliczany jest do segmentu premium wśród twardych materacy hotelowych. Uznany jest za najbardziej sprężysty materac na rynku. Ma 25 cm wysokości i 289 sprężyn na metr kwadratowy powierzchni. Każda z nich pracuje niezależnie. Wkład materaca idealnie dopasowuje się do profilu kręgosłupa użytkownika.

Posiada system punktowej elastyczności. Jeśli twoi klienci skarżą się na bóle pleców, z czystym sumieniem możesz im polecić pokój z łóżkiem wyposażonym właśnie w taki materac. Co więcej, będzie on służył gościom twojego hotelu przez wiele lat nie tracąc nic na swoich zaletach.

Materac Carat H4

Należy do najtwardszych materacy hotelowych i jest polecany dla gości preferujących spanie na twardej powierzchni. Ten siedmiostrefowy model świetnie podpiera ciało dzięki grubszym sprężynom w 3 miejscach – lędźwia, barki i łydki, gdyż są to obszary, których siła nacisku jest największa i muszą być wzmocnione aby zapewnić prawidłowe ułożenie materaca.

Podobnie, jak w przypadku innych materacy z najwyższej półki, i ten wyposażony jest w pokrowiec zawierający cząsteczki srebra Argentum+, wzmacniając jego właściwości antyalergiczne i antybakteryjne. Łatwo zadbać o jego czystość, ponieważ pokrowiec ma zamek, co ułatwia jego ściągnięcie i wypranie. Sam materac jest perforowany, co sprawia, że może swobodnie oddychać, co wyklucza rozwój wszelkich roztoczy czy grzybów. W odróżnieniu od wielu innych materacy Carat H4 jest dwustronny i dodatkowo utwardzony z obu stron kokosową matą. To zapewnia mu długą żywotność bez odkształceń, co w przypadku materacy hotelowych jest dużym atutem.

Zespół JMB ma wieloletnie doświadczenie we współpracy z przedstawicielami branży hotelarskiej i wspólnie z nimi potrafi dobrać optymalne rozwiązania do konkretnych potrzeb. Warto poznać także pełną ofertę sklepu internetowego JMB Design, w której oprócz materacy hotelowych znajdziesz wiele interesujących i inspirujących rozwiązań oraz akcesoriów do hotelowych pokoi, łazienek czy restauracji.

Post Author: deko

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *