Radox. Kolekcje.

Odkryj imponującą kolekcję najwyższej jakości grzejników dekoracyjnych firmy Radox na stronie artykulygrzewcze.pl. Oferowana jest tam szeroka gama grzejników dekoracyjnych w różnych kształtach i rozmiarach, w tym modele pionowe i poziome o różnych wymiarach. Wszystkie grzejniki ozdobne zapewniają doskonałą moc cieplną do ogrzania domu, jednocześnie dodając efektu dekoracyjnego do wystroju. Każdy model jest skonstruowany tak, aby zapewniał długotrwałe, trwałe działanie i był łatwy w utrzymaniu.

Firma AG GrzejnikiDesign przygotowała tradycyjne oraz nowoczesne grzejniki designerskie pasujące do każdej aranżacji. Wybierz pomiędzy poziomymi i pionowymi grzejnikami dekoracyjnymi w gamie ultra stylowych i często niekonwencjonalnych wzorów. Należą do nich owalne grzejniki rurowe, płaskie i tradycyjne grzejniki kolumnowe, jak również najpopularniejsze ostatnio grzejniki loftowe. Każdy z naszych grzejników dekoracyjnych jest również wyposażony w zawory, dopełniając estetyczny wygląd i funkcjonalność rozwiązań grzewczych.

Grzejniki dekoracyjne Radox – wybierz styl dla siebie!

Obecne trendy wnętrzarskie opierają się na wyborze jednego wiodącego stylu dla mieszkania i wybór wystroju oraz dodatków właśnie w tej tendencji. Minęły czasy, kiedy mieszkania były urządzone przypadkowo, z tapetą na ścianie w celu urozmaicenia. Obecnie liczy się każdy element we wnętrzu, a inspiracje czerpiemy z takich stylów, jak:

  • Styl skandynawski
  • Styl rustykalny
  • Styl glamour
  • Styl industrialny
  • Styl vintage (retro)
  • Styl nowojorski.

 

Każdy z tych trendów cechuje się unikalnymi cechami, więc często rearanżując swój dom czy mieszkanie, musimy wymienić meble czy urządzenia.

Na stronie artykulygrzewcze.pl znajdziemy dekoracyjne grzejniki łazienkowe i pokojowe dla różnych potrzeb i oczekiwań! Znajdziesz tu produkty dla każdej aranżacji dzięki bogatej ofercie różnorodnych grzejników dekoracyjnych o rozmaitych kształtach, wymiarach i kolorach. Zdecydowałeś się na wystrój retro? Nie ma problemu – na stronie przygotowane są w asortymencie ozdobne grzejniki retro np. Radox Flow czy grzejnik vitage Radox Lita w klimacie lat 60.

 

Styl loftowy – trend na miarę XXI wieku!

Styl loftowy to najbardziej lubiany i coraz chętniej wybierany styl wnętrzarski. Chociaż przeznaczony jest głównie do pomieszczeń przestronnych i posiadających duże okna, to można go zaimplementować również w standardowych mieszkaniach. Wnętrza loftowe są kompozycją starannie dobranych materiałów. Na przynajmniej jedną ścianę najczęściej wybierana jest cegła (prawdziwa bądź jej imitacja). Inne często wybierane materiały to beton architektoniczny, szkło oraz metalowe dodatki wykończone w czerni lub antycznej miedzi, które nadają elegancji, jak również pewnego chłodu i wyrafinowania do charakteru wnętrza. Surowemu wykończeniu możemy dodać nieco pazura, dodając do niego pojedyncze kontrasty w odcieniu czerwieni czy turkusu, zachowując jednak minimalizm.

Kolekcja Radox na stronie artykulygrzewcze.pl to idealna propozycja dla osób szukających loftowych grzejników dekoracyjnych. Polecamy m.in. minimalistyczny grzejnik loftowy Raox Sheer z płaską płytą, który cechują elegancja, smukłość i wysoka moc grzewcza. Świetną opcją będzie również loftowy grzejnik łazienkowy Radox Twist, który fenomenalnie będzie komponował się z betonowymi wykończeniami w Twojej loftowej łazience.

Ponadto niezwykle pomysłowym i funkcjonalnym rozwiązaniem do każdego typu łazienki jest grzejnik łazienkowy Radox Smart, którego kształt półki daje wiele możliwości suszenia i przechowywania złożonych ręczników, dodatkowo przyjemnie nagrzanych po kąpieli.

 

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą kaloryferów ozdobnych AG GrzejnikiDesign, w tym dostępnych „od ręki” grzejników dekoracyjnych w obniżonych cenach!

Post Author: deko

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *