Zadbaj o bezpieczeństwo z kamerami IP do monitoringu Uniarch

Firma Uniarch jest doświadczonym dostawcą kamer IP do monitoringu wizyjnego. W szerokim portfolio produktowym tej marki można znaleźć zarówno proste rozwiązania do monitorowania domów, jak i zaawansowane kamery IP monitoringu przeznaczone do obiektów komercyjnych.

Bezpieczeństwo to jeden z priorytetów uwzględnianych już na etapie projektowania budynków – niezależnie czy mówimy o domach jednorodzinnych, czy zakładach pracy. Elektroniczne systemy zabezpieczenia mienia składają się zwykle z wielu podsystemów, w których skład wchodzą instalacje alarmowe, kamery monitoringu IP czy kontrola dostępu do pomieszczeń. W zależności od charakteru obiektu stosuje się też rozwiązania ppoż czy czujniki zalaniowe oraz czujki dymu.

Inwestorzy oraz osoby prywatne coraz częściej zauważają zalety, jakie niesie za sobą wdrożenie nowoczesnych systemów kamer monitoringu IP. Uniarch to jeden z dostawców tego rodzaju rozwiązań, który może pochwalić się wieloletnim doświadczeniem w projektowaniu niezawodnych urządzeń do nadzoru video. Produkty tej marki umożliwiają efektywne monitorowanie budynków i posesji przez całą dobę. W artykule omówimy szerzej ich parametry oraz najważniejsze zalety.

Najważniejsze informacje o kamerach IP do monitoringu marki Uniarch

Parametry kamer IP mają decydujący wpływ na ich wybór. W poniższych punktach znajdują się najważniejsze informacje o kamerach IP do monitoringu marki Uniarch.

 • Przetworniki obrazu – urządzenia posiadają wbudowane wysokiej jakości matryce Progressive Scan CMOS, gwarantujące dużą dokładność rejestrowanego obrazu video.
 • Obiektywy – w zależności od wybranego modelu, kamery IP Uniarch są wyposażone w stałoogniskowe lub zmiennoogniskowe obiektywy wraz z mechanizmem motozoom.
 • Wsparcie dla IP – sprzęt jest zgodny z protokołem TCP/IP i jest dedykowany do pracy w nowoczesnych systemach monitorowania wykorzystujących sieci komputerowe.
 • Dynamika – za szeroki zakres dynamiki oświetlenia na rejestrowanym obrazie video odpowiada zaawansowana funkcja DWDR.
 • Technologia PoE – implementacja technologii Power over Ethernet sprawia, że IP monitoring Uniarch może być zasilany przy użyciu skrętki komputerowej.

Brak potrzeby prowadzenia dodatkowego okablowania zasilającego to jedna z wielu zalet, jakimi charakteryzują się kamery IP Uniarch opisywane w dzisiejszym tekście.

Kamery IP Uniarch do monitoringu wizyjnego – dlaczego warto je kupić?

Profesjonalni instalatorzy, inwestorzy oraz prywatni użytkownicy coraz częściej decydują się na nowoczesne kamery IP Uniarch do monitoringu wizyjnego. Dlaczego warto je kupić?

 • Produkty tej marki zapewniają niezawodną rejestrację obrazu przez całą dobę.
 • Wbudowane emitery IR gwarantują dokładne obrazowanie w godzinach nocnych.
 • Wsparcie PoE zapobiega konieczności prowadzenia osobnego okablowania zasilającego.
 • Modele zaprojektowane w klasie szczelności IP67 mogą być montowane na zewnątrz.
 • Sprzęt może być zarządzany zdalnie z dowolnej lokalizacji podłączonej do internetu.
 • Wybrane modele posiadają praktyczny mechanizm motozoom.
 • Urządzenia mogą być stosowane zarówno w domach, jak i zakładach przemysłowych.

Warto dodać, że przetwornik obrazu z funkcją skanowania progresywnego Progressive Scan zapewnia szczegółowy obraz nawet szybko poruszających się obiektów.

Efektywna ochrona mienia, dzięki monitoringowi IP Uniarch!

Podsumujmy! Marka Uniarch to dostawca monitoringu i kamer IP o szerokim spektrum zastosowań w rozmaitych dziedzinach. Producent dostarcza urządzenia wyposażone w emitery podczerwieni, zapewniające doskonałą jakość obrazu przez całą dobę. Użytkownicy mają możliwość wyboru produktów dedykowanych zarówno do użytku wewnętrznego, jak i przeznaczonych do montażu na zewnątrz budynków.

Jeżeli szukasz zaufanego dostawcy kamer IP, to wybierz sklep-ecsystem.pl i efektywną ochronę mienia, dzięki monitoringowi IP Uniarch! Doświadczeni doradcy handlowi pomogą Ci w doborze urządzeń, dopasowanych do potrzeb Twojego projektu i specyfiki ochrony danego obiektu.

Post Author: deko

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *