W celu analizy danych statystycznych i podniesienia jakości dostarczanych treści na tej stronie zbieramy pliki cookie. Ich zbieranie użytkownik może wyłączyć w przeglądarce. Przeglądanie strony z włączoną opcją zbierania cookie rozumiemy jako zgodę użytkownika na przesyłanie tych plików. Zamknij informację
 

Produkty partnerów Dekoratorni

Strona firmy Danfoss

www.danfoss.com/poland

Danfoss: Najwyższej klasy termostaty

Prezentacja produktów firmy Danfoss

Firma Danfoss jest światowym liderem w dziedzinie rozwiązań energooszczędnych, które sprzyjają oszczędzaniu energii i pomagają sprostać wyzwaniu, jakim są zmiany klimatu. Specjalizuje się w takich dziedzinach, jak chłodnictwo i klimatyzacja, ogrzewnictwo, ciepłownictwo oraz rozwiązania z zakresu energii odnawialnej, a także sterowanie silnikami elektrycznymi.

Do Grupy Danfoss należy również spółka Sauer-Danfoss, która zalicza się do największych na świecie producentów hydrauliki siłowej. W Polsce tę dywizję reprezentuje firma Sauer-Danfoss Sp. z o.o. zlokalizowana we Wrocławiu.

Sukces produktów i rozwiązań Danfoss to przede wszystkim umiejętność wykorzystania i łączenia wiedzy z zakresu tradycyjnej mechaniki i nowoczesnej elektroniki.

Już blisko 80 lat firma Danfoss rozwija kwalifikacje w zakresie rozwiązań energooszczędnych. Dzisiaj Grupa Danfoss zatrudnia łącznie 23 500 pracowników i posiada 110 spółek handlowych na całym świecie. W Danfoss Poland zatrudnionych jest blisko 1200 pracowników w dwóch lokalizacjach: Grodzisk Mazowiecki i Tuchom.

Galeria

 

Zaprojektował i wykonał Sławomir Stępski