W celu analizy danych statystycznych i podniesienia jakości dostarczanych treści na tej stronie zbieramy pliki cookie. Ich zbieranie użytkownik może wyłączyć w przeglądarce. Przeglądanie strony z włączoną opcją zbierania cookie rozumiemy jako zgodę użytkownika na przesyłanie tych plików. Zamknij informację
 

Produkty partnerów Dekoratorni

Strona firmy Linea Light

linealight.com/site/pl/home

Odcinki Dekoratorni z produktami firmy Linea Light (3)

Linea Light: Designerskie artykuły oświetleniowe

Prezentacja produktów firmy Linea Light

Siła woli, oddanie i pasja sprawiły iż Linea Light Group jest w dziś nowoczesną firmą, leaderem w produkcji designerskich artykułów oświetleniowych.

Chęć wyjścia naprzeciw oczekiwaniom użytkowników, którzy z biegiem czasu są coraz bardziej wymagający w dziedzinie oszczędzania energii spowodowała, iż firma wprowadziła szereg nowych, ulepszonych produktów wykorzystujących technikę LED.

Linea Light Polska istnieje na rynku od 1999 i jest dystrybutorem produktów oznaczonych marką Linea Light oraz stylem made in Italy.

W swojej strategii firma stawia na osobisty kontakt z Klientem, umożliwia ścisłą współpracę z projektantami oraz bezustannie doradza w sprawie wyboru najlepszych produktów do realizacji przodujących projektów oświetleniowych.

Cztery ostatnie zdjęcia zostały wykonane w naszym salonie firmowym. Powstały w nim zdjęcia do scenki z 390 odcinka Dekoratorni.

Galeria

 

Zaprojektował i wykonał Sławomir Stępski