W celu analizy danych statystycznych i podniesienia jakości dostarczanych treści na tej stronie zbieramy pliki cookie. Ich zbieranie użytkownik może wyłączyć w przeglądarce. Przeglądanie strony z włączoną opcją zbierania cookie rozumiemy jako zgodę użytkownika na przesyłanie tych plików. Zamknij informację
 

Produkty partnerów Dekoratorni

Strona firmy Zobal

www.zobal.com.pl

Odcinki Dekoratorni z produktami firmy Zobal (21)

Zobal: Czołowy producent frontów aluminiowych

Źródło: Fragment programu Dekoratornia, odcinek 346 i odcinek 348

Prezentacja produktów firmy Zobal

Firma ZOBAL istnieje już od ponad 15 lat. W tym czasie ugruntowała swoją pozycję w Polsce i na wielu rynkach europejskich. Rozwój firmy i jej produktów od początku działalności determinuje jakość i innowacyjność. Poprzedni rok zaowocował wieloma nowymi produktami oraz metodami obróbki i wykończenia powierzchni.

Zastosowanie aluminium pozwala na projektowanie nowoczesnych i estetycznych mebli, a nasze uchwyty w połączeniu z frontami aluminiowymi dają możliwość stworzenia niepowtarzalnych wyrobów, które charakteryzuje lekkość i elegancja. Dodatkowym atutem jest trwałość anodowanej powłoki i łatwość utrzymania w czystości.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo również drzwi meblowe, fronty szuflad, listwy do postformingu, nóżki, podstawy do mebli oraz wiele innych akcesoriów. Jako nowość i jednocześnie najdynamiczniej rozwijający się produkt proponujemy system ścienny, charakteryzujący się łatwością montażu i funkcjonalnością.

Znajduje on zastosowanie szczególnie w nowoczesnej aranżacji wnętrz. Sprawdza się zarówno w kuchni, przedpokoju, sypialni, gabinetach, jak również w pomieszczeniach użyteczności publicznej.

Posiadana wiedza i doświadczenie w obróbce aluminium oraz specjalistyczny park maszynowy otwierają nas na rynek usług. Zapewniamy ścisłą współpracę z Państwem od rysunku do finalnego produktu.

Od połowy roku 2008 działa nasz nowy zakład zajmujący się anodowaniem aluminium. Zaawansowana technologicznie linia stwarza nam możliwość pełniejszej kontroli procesu produkcyjnego przy jednoczesnym poszerzeniu zakresu wykończenia powierzchni oraz rozszerzenia oferty o usługę anodowania.

Gwarantujemy wysoką jakość, szybką realizację zamówień, oraz terminowość dostaw.

Zapraszamy na profile Zobal na:

Galeria

 

Zaprojektował i wykonał Sławomir Stępski